دریافت PDU

دریافت PDU

امروزه روش های مختلفی برای آموزش های تخصصی وجود دارد که افراد در جهت کسب دانش و مهارت لازم کمک می کنند. از طرفی کمبود زمان در جهت مطالعه و شرکت در دوره های تخصصی باعث شده است تا بسیاری از افراد نتوانند در دوره های تخصصی مورد نظر خود شرکت نمایند. با توجه به اینکه آموزش تخصصی در کشور یکی از اهداف شرکت تارتن سامانه می باشد، بخش آموزش این شرکت اقدام به فراهم آوردن امکاناتی برای آموزشی تخصصی متخصصین از بدون نیاز به حضور در کلاس های آموزشی نموده است

یکی از امکانات آموزشی در حال حاضر ارائه نشرهای صوتی و تصویری علمی- آموزشی (Podcast) است که علاقمندان می-توانند پس از دریافت ، اقدام به گوش دادن و دیدن در محیط کار، منزل و یا هنگام رانندگی و مسافرت نمایند. نشرهای صوتی/تصویری تهیه شده با هدف آموزش در حوزه های مختلف تحلیل کسب و کار و مدیریت پروژه می باشد. در این راستا شرکت تارتن با همکاری شرکت Gepros آلمان (دارای مجوز آموزشی REP از موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI®)) اقدام به ارائه این نشرهای صوتی در حوزه مدیریت پروژه کرده است.

هریک از نشرهای صوتی ارائه شده در حوزه مدیریت پروژه دارای ۲ امتیاز PDU برای افرادی است که دارای نشان® PMP بوده و تمایل به تکمیل ۶۰ PDU لازم برای تمدید مدرک خود را دارند. علاقمندان پس از ثبت نام و دریافت نشرهای صوتی (به زبان فارسی) باید در سایت Gepros به سوالات مطرح شده در مورد آن نشر صوتی مطابق با محتوی ارائه شده پاسخ داده و در صورت کسب امتیاز لازم (۴۰ پاسخ صحیح) ، ۲ امتیاز رسمی آموزشی مورد تایید ®PMI را برای تمدید مدرک خود در ازاء هر نشر صوتی/تصویری دریافت می نمایند.

مزایای استقاده از بسته های آموزشی غیرحضوری ما

  • ۱- عدم نیاز به حضور در دوره ها و کارگاه های آموزشی در مورد موضوع ارائه شده
  • ۲- دریافت امتیاز آموزشی برای موارد آموزشی مرتبط با مدیریت پروژه
  • ۳- یادگیری مطالب علمی و کاربردی مدیریت پروژه
  • ۴- امکان تمدید مدرک PMP
  • 5- امکان شنیدن/مشاهده چندین بار مطلب آموزشی بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافی
  • ۶- امکان ارسال سئوالات پیش آمده برروی مطلب آموزشی و دریاقت پاسخ از ارائه دهنده مطلب

نمونه مثال های از نشر صوتی و تصویری